Gabinety stomatologiczne Altima Dental

Powstały w Krakowie z chęci i pasji leczenia stomatologicznego. Pracujemy na nowoczesnym sprzęcie, stale podnosząc swoje kwalifikacje zawodowe, gwarantując profesjonalną opiekę stomatologiczną wszystkim Naszym pacjentom. Staramy się, aby cały proces leczenia od momentu planowania do zakończenia leczenia przebiegał w komfortowej, bezstresowej atmosferze.

Gabinet mieści się w kamienicy na ul. Starowiślnej 82 w sercu magicznej dzielnicy Krakowa – Kazimierz. Do dyspozycji pacjentów jest bezpłatny parking przy ul. Dajwór 12 (mapka!) – nie muszą się już Państwo martwić o miejsce dla swojego samochodu.
Zlokalizowany nieopodal przystanek tramwajowy pozwoli Państwu dotrzeć do nas również za pośrednictwem komunikacji miejskiej (przystanek Św.Wawrzyńca; linie 3,9,24,50,69).

Klimatyzowane gabinety są wyposażone w urządzenia i sprzęt najnowszej generacji marki Fona. Większość zabiegów z zakresu stomatologii zachowawczej, endodoncji (leczenie kanałowe) i protetyki jest wykonywanych z użyciem lup stomatologicznych co zapewnia dużą dokładność i precyzje.

Używany przez nas system radioautografii umożliwia natychmiastowe otrzymanie zdjęcia rentgenowskiego na monitorze i zmniejsza dawkę napromieniowania nawet dziesięciokrotnie.

Dysponujemy specjalistycznymi urządzeniami do leczenia endodontycznego (kanałowego) dzięki którym takie leczenie może być przeprowadzone podczas jednej wizyty.
Starannie kontrolujemy przebieg dezynfekcji i sterylizacji narzędzi i urządzeń używanych w procesie leczenia. A wszystko po to, aby wysoka jakość usług była naszym znakiem firmowym.

W trosce o Państwa wygodę w naszym gabinecie istnieje możliwość płacenia zarówno gotówką jak i kartą.
Celem zwiększenia dostępności droższych usług istnieje możliwość skorzystania w naszej placówce z oferty firmy MediRaty.

Justyna Dobrowolska
Lekarz dentysta
shadow
Alicja Klich
Lekarz dentysta
shadow
Monika Kolonko
Lekarz dentysta
shadow
Anna Mędrzycka
lekarz dentysta
shadow
Marcin Woźniak
lekarz dentysta
shadow
O mnie
Justyna Pełka
higienistka stomatologiczna
shadow
O mnie
Karolina Białobrzycka
manager
shadow